Online objednávky

Online objednávky

Nahrajte svoje fotografie z pohodila domova, alebo z mobilu keď sedíte v kaviarni na kávičke. Vyberte si či vám z nich vyvoláme fotografie, alebo kalendár či darčekové predmety. Môžete zaplatiť kartou a zastaviť sa už len pre hotový produkt.

Naše služby

Fotoslužba fotoateliér

Štúdiové a exteriérové fotenie na profesionálnej úrovni. Potrebujete vytvoriť kvalitné štúdiové fotky? Radi by ste zachytili prirodzenú atmosféru Vašej rodiny v prírode? Či už je to klasické portrétové fotenie, fotenie aktov, tehotenské a rodinné fotenie, všetky tieto služby nájdete u nás „pod jednou strechou“

Všetky služby

Vyvoláme vaše fotogra e na kvalitnom fotopiéri, alebo ich dáme na hrnček, či plátno. Zarchivujeme vaše staréVHS na DVD. Vytlačíme, či rozmnožíme vaše dokumenty na XEROX kopírke až do formátu A3.Nafotíme vám umeleckú fotografiu a cvakneme vás aj na rybársky lístok. A omnoho viac…
.

Expresné objednávky

Využite expresnú objednávku a majte svoje fotky už dnes! Objednávka bude vyhotovená po jej vyplatení na prevádzke. Stačí nahrať fotky a prísť si pre ne do našej kamennej predajne, ktorá sa nachádza na ulici Ľudovíta Štúra 13 v Leviciach.

Povedali o nás:

Jana

8. októbra 2018

Vynikajúce hodnotenie

Hodnotenie ponuky:

40 ks fotogra í (formát 10 x 15 cm)

Presne podľa ponuky, všetko prebehlo úspešne a rýchlo. Objednanie, výroba, dodanie. Žiaden problém.

Marianna

26. septembra 2018

Vynikajúce hodnotenie

Hodnotenie ponuky:

40 ks fotogra í (formát 10 x 15 cm)

Naozaj jednoduche nahranie fotiek,a kvalita super,taka aka bola fotka. Informovali ma ze v priebehu tyzdna dostanem foto a tak sa aj stalo.super!

Soňa

4. augusta 2018

Vynikajúce hodnotenie

Hodnotenie ponuky:

40 ks fotogra í (formát 10 x 15 cm)

Rychle dodanie objednavky, este skôr ako info do emailu